ISSANET CUP je cyklistický závod pro děti předškolního, školního věku a jejich rodiče. V roce 2019 byl i za naší podpory uspořádán již 6. ročník.
Děkujeme všem závodníkům, rodičům a blízkým za jejich účast a všem spoluorganizátorům akce za jejich podporu.
Již nyní se těšíme na další ročník.
 

Výsledková listina

Výsledky všech kategorií cyklozávodu ISSANET Cup 2019, který se uskutečnil v sobotu 31. Srpna 2019,
Výsledky závodu zde

Výsledková listina

A
0 - 5 let (31x)

Kluci

  • 1. Černín Jakub 00:04:07.77
  • 2. Vysloužil Tomáš 00:04:45.06 | + 00:00:37.29
  • 3. Hamšik Daniel 00:04:59.40 | + 00:00:51.63
  • 4. Fajkos Jakub 00:04:59.86 | + 00:00:52.09
  • 5. Woznica Tobias 00:05:14.36 | + 00:01:06.59
  • 6. Šmíra Dominik 00:06:15.17 | + 00:02:07.40
  • 7. Ščigel Mikuláš 00:08:31.42 | + 00:04:23.65
  • 8. Pácl David 00:08:48.07 | + 00:04:40.30
  • 9. Hamšík Jan 00:10:02.61 | + 00:05:54.84
  • 10. Turčík Adrián 00:10:37.16 | + 00:06:29.39
  • 11. Kletenský Daniel 00:29:11.22 | + 00:25:03.45

Holky

  • 1. Lacinová Elen 00:04:08.78
  • 2. Mlčáková Kateřina 00:04:36.61 | + 00:00:27.83
  • 3. Kuncová Adéla 00:05:13.35 | + 00:01:04.57
  • 4. Reková Tereza 00:05:17.48 | + 00:01:08.70
  • 5. Neuwirthová Marie 00:05:33.79 | + 00:01:25.01
  • 6. Lasáková Kristýna 00:05:54.64 | + 00:01:45.86
  • 7. Tonowski Mia 00:05:57.61 | + 00:01:48.83
  • 8. Muchová Sarah 00:06:26.73 | + 00:02:17.95
  • 9. Korytárová Emma 00:06:50.69 | + 00:02:41.91
  • 10. Hudecová Aneta 00:07:23.56 | + 00:03:14.78
  • 11. Maková Anna Marie 00:07:38.28 | + 00:03:29.50
  • 12. Slavická Markéta 00:07:54.07 | + 00:03:45.29
  • 13. Řehová Apolena 00:08:28.88 | + 00:04:20.10
  • 14. Votočková Kristýna 00:08:50.01 | + 00:04:41.23
  • 15. Havlíková Natálie 00:08:51.39 | + 00:04:42.61
  • 16. Žlebkova Nikola 00:09:28.73 | + 00:05:19.95
  • 17. Velimská Ema 00:10:20.45 | + 00:06:11.67
  • 18. Havlíková Nela 00:10:21.73 | + 00:06:12.95
  • 19. Veličková Karolina 00:11:04.00 | + 00:06:55.22
  • 20. Dvorská Zuzana 00:12:33.28 | + 00:08:24.50

 

B
6 - 10 let (70x)

Kluci

  • 1. Mucha Samuel 00:05:37.50
  • 2. Klučka Vašek 00:05:49.71 | + 00:00:12.21
  • 3. Stonawski Michael 00:06:19.46 | + 00:00:41.96
  • 4. Mokrosz Mateusz 00:06:27.23 | + 00:00:49.73
  • 5. Rek Matyáš 00:06:32.75 | + 00:00:55.25
  • 6. Ščigel Richard 00:06:46.89 | + 00:01:09.39
  • 7. Mucha Max 00:07:03.35 | + 00:01:25.85
  • 8. Lasevič Jakub 00:07:06.88 | + 00:01:29.38
  • 9. Pastrňák Jan 00:07:12.57 | + 00:01:35.07
  • 10. Kunz Tadeáš 00:07:16.38 | + 00:01:38.88
  • 11. Hálek Jan 00:07:24.04 | + 00:01:46.54
  • 12. Prchala Tobiáš 00:07:26.00 | + 00:01:48.50
  • 13. Oboril Mikuláš 00:07:29.12 | + 00:01:51.62
  • 14. Woznica Mikuláš 00:07:32.22 | + 00:01:54.72
  • 15. Tvardek Matěj 00:07:47.38 | + 00:02:09.88
  • 16. Trmal Samuel 00:07:51.61 | + 00:02:14.11
  • 17. Dostalík Adam 00:07:59.38 | + 00:02:21.88
  • 18. Dvorský Jiří 00:07:59.65 | + 00:02:22.15
  • 19. Slavický Ondřej 00:07:59.98 | + 00:02:22.48
  • 20. Černín Adam 00:08:02.80 | + 00:02:25.30
  • 21. Pavliska Oliver 00:08:05.03 | + 00:02:27.53
  • 22. Novotný Jan 00:08:10.96 | + 00:02:33.46
  • 23. Mokrosz Tomasz 00:08:20.70 | + 00:02:43.20
  • 24. Georgiev Kristian 00:08:21.78 | + 00:02:44.28
  • 25. Kunc Matěj 00:08:25.67 | + 00:02:48.17
  • 26. Mikeš Dan 00:08:26.12 | + 00:02:48.62
  • 27. Hudec Adrian 00:08:42.84 | + 00:03:05.34
  • 28. Gřegořica Oliver 00:08:43.29 | + 00:03:05.79
  • 29. Hynčica Jakub 00:08:46.92 | + 00:03:09.42
  • 30. Pšenička Richard 00:08:47.09 | + 00:03:09.59
  • 31. Tonowski Damien 00:08:53.46 | + 00:03:15.96
  • 32. Procházka Martin 00:09:12.20 | + 00:03:34.70
  • 33. Branžovský Pavel 00:09:22.60 | + 00:03:45.10
  • 34. Veselý David 00:09:32.66 | + 00:03:55.16
  • 35. Havrlant Tadeáš 00:09:48.67 | + 00:04:11.17
  • 36. Marec Pavel 00:09:50.04 | + 00:04:12.54
  • 37. Dziadura Jakub 00:09:53.43 | + 00:04:15.93
  • 38. Turecký Oliver 00:10:34.35 | + 00:04:56.85
  • 39. Kožušník Maxmilián 00:10:41.15 | + 00:05:03.65
  • 40. Christoph Tomáš 00:11:18.27 | + 00:05:40.77
  • 41. Raška Tomáš 00:11:26.22 | + 00:05:48.72
  • 42. Pastrňák Adam 00:12:07.59 | + 00:06:30.09
  • 43. Velička Michael 00:12:36.08 | + 00:06:58.58
  • 44. Christoph Maxmilián 00:15:40.33 | + 00:10:02.83
  • 45. Pácl Ondřej 00:16:58.29 | + 00:11:20.79

Holky

  • 1. Klučková Hanka 00:06:34.15
  • 2. Krčková Judita 00:07:06.12 | + 00:00:31.97
  • 3. Pšeničková Karolína 00:07:17.83 | + 00:00:43.68
  • 4. Hrubá Adéla 00:07:58.49 | + 00:01:24.34
  • 5. Michalíková Amálie 00:08:01.69 | + 00:01:27.54
  • 6. Žmolíková Johanka 00:08:08.43 | + 00:01:34.28
  • 7. Stonawská Eva 00:08:11.53 | + 00:01:37.38
  • 8. Borkovská Ema 00:08:15.36 | + 00:01:41.21
  • 9. Nogová Eliška 00:08:40.92 | + 00:02:06.77
  • 10. Korytárová Anna 00:08:46.60 | + 00:02:12.45
  • 11. Krčková Diana 00:08:59.29 | + 00:02:25.14
  • 12. Borkovská Thea 00:09:10.02 | + 00:02:35.87
  • 13. Žůrková Eliška 00:09:21.50 | + 00:02:47.35
  • 14. Mlčáková Karolína 00:09:32.82 | + 00:02:58.67
  • 15. Bilková Kaiba 00:09:35.05 | + 00:03:00.90
  • 16. Žmolíková Ema 00:10:41.14 | + 00:04:06.99
  • 17. Polášková Adéla 00:10:41.63 | + 00:04:07.48
  • 18. Jakobovská Tereza 00:10:44.45 | + 00:04:10.30
  • 19. Christophová Michaela 00:10:47.07 | + 00:04:12.92
  • 20. Rašková Veronika 00:10:56.02 | + 00:04:21.87
  • 21. Tvardková Amálie 00:10:56.78 | + 00:04:22.63
  • 22. Kielarová Ema 00:11:34.99 | + 00:05:00.84
  • 23. Žlebkova Tereza 00:12:30.87 | + 00:05:56.72
  • 24. Bracková Gabriela 00:13:52.30 | + 00:07:18.15
  • 25. Vaculínová Alexa 00:20:52.33 | + 00:14:18.18

 

C
11 - 15 let (28x)

Kluci

  • 1. Mičiak Matěj 00:08:35.35
  • 2. Číž Daniel 00:09:16.56 | + 00:00:41.21
  • 3. Gajda Tomáš 00:09:35.13 | + 00:00:59.78
  • 4. Krupnik Josef 00:09:35.43 | + 00:01:00.08
  • 5. Číž Dominik 00:09:46.76 | + 00:01:11.41
  • 6. Ondruš Jakub 00:10:41.24 | + 00:02:05.89
  • 7. Kozubek Přemysl 00:11:15.60 | + 00:02:40.25
  • 8. Palovský Daniel 00:11:28.19 | + 00:02:52.84
  • 9. Kališ Richard 00:11:30.53 | + 00:02:55.18
  • 10. Suder Filip 00:11:52.02 | + 00:03:16.67
  • 11. Turčík Lubomír 00:11:56.14 | + 00:03:20.79
  • 12. Kosma Jakub 00:12:27.74 | + 00:03:52.39
  • 13. Turčík Richard 00:13:38.77 | + 00:05:03.42
  • 14. Figiel Honzík 00:14:38.06 | + 00:06:02.71

Holky

  • 1. Závadová Klára 00:10:06.23
  • 2. Pažická Eliška 00:10:15.40 | + 00:00:09.17
  • 3. Kutrova Sabina 00:10:23.88 | + 00:00:17.65
  • 4. Figielová Zuzana 00:11:21.08 | + 00:01:14.85
  • 5. Janečková Adéla 00:11:53.42 | + 00:01:47.19
  • 6. Dostálová Tereza 00:11:55.77 | + 00:01:49.54
  • 7. Sikorová Denisa 00:11:56.95 | + 00:01:50.72
  • 8. Hrubá Anna 00:12:02.01 | + 00:01:55.78
  • 9. Ekrtová Kristina 00:12:07.40 | + 00:02:01.17
  • 10. Hynčicová Ella 00:12:09.98 | + 00:02:03.75
  • 11. Michalíková Julie 00:12:43.50 | + 00:02:37.27
  • 12. Lipowská Karolína 00:12:51.81 | + 00:02:45.58
  • 13. Horáčková Zuzana 00:13:01.20 | + 00:02:54.97
  • 14. Kosmová Kristýna 00:13:22.83 | + 00:03:16.60

 

D
16 - 99 let (22x)

Muži

  • 1. Klučka Zbyněk 00:14:54.89
  • 2. Závada David 00:15:35.11 | + 00:00:40.22
  • 3. Kos Petr 00:15:35.27 | + 00:00:40.38
  • 4. Prchala Zbyněk 00:15:48.92 | + 00:00:54.03
  • 5. Gavlák Miroslav 00:16:58.51 | + 00:02:03.62
  • 6. Veselý Roman 00:17:06.73 | + 00:02:11.84
  • 7. Lasák Ondřej 00:17:07.97 | + 00:02:13.08
  • 8. Mucha Ivo 00:17:10.13 | + 00:02:15.24
  • 9. Ščigel Jiří 00:17:51.02 | + 00:02:56.13
  • 10. Kutra Jiří 00:17:58.16 | + 00:03:03.27
  • 11. Mlčák Lukáš 00:18:35.07 | + 00:03:40.18
  • 12. Vysloužil Petr 00:18:44.53 | + 00:03:49.64
  • 13. Šramek Martin 00:20:21.87 | + 00:05:26.98
  • 14. Tomášek Vojtěch 00:22:32.40 | + 00:07:37.51
  • 15. Číž Miroslav 00:24:30.08 | + 00:09:35.19
  • 16. Pažický Marcel 00:25:06.27 | + 00:10:11.38

Ženy

  • 1. Prchalová Gabriela 00:17:39.85
  • 2. Lasevičová Gabriela 00:20:14.68 | + 00:02:34.83
  • 3. Figielová Veronika 00:20:42.85 | + 00:03:03.00
  • 4. Krčková Marcela 00:21:49.20 | + 00:04:09.35
  • 5. Pěchová Barbora 00:22:23.79 | + 00:04:43.94
  • 6. Pažická Zdeňka 00:25:16.19 | + 00:07:36.34

 

Napsali o nás

https://moravskoslezsky.denik.cz/ostatni_region/obrazem-hermanicke-kolo-issanet-cup-2019-20190907.html

Fotogalerie

Videogalerie

 

Za podpory

Ostrava
Slezská Ostrava
Linde
ISSANET
Heřmanický pivovar
PEDRO
BESIP
ČPZP
Kofola
Sheron
RBP
ADOP cas, a.s.
Residomo

DALŠÍ SLUŽBY

Bonus program

Chcete získat bonus ve výši 300 Kč? Doporučte ISSANET Home svým známým!

Více o bonus programu

Údržba počítačů

Je vaše PC zpomalené? Chová se podezřele? Rádi vám pomůžeme.

Více o údržbě PC

ESET Antivirus

Jistota bezpečnosti preventivní péčí...

Více o ESET Antiviru