Internetovým signálem pokrýváme území městské části Ostrava-Heřmanice a částečně také Ostravy-Muglinova. Orientační seznam ulic s dostupným internetovým signálem naleznete níže. Pro bezporuchový a 100% garantovaný provoz služby provádíme před montáží v místě instalace měření kvality signálu. Více o instalaci zařízení pro příjem bezdrátového internetu naleznete na stránce Jak se připojit.

Orientační seznam ulic s pokrytím signálem Wi-Fi

Ostrava - Heřmanice
8. března Fišerova Gruntovní Heřmánková
Chrustova K Maliňáku K Návsí K Oskárce
Kladivova Koněvova Kubicova Kubínova
Na Strži Nad Dvorem Najzarova Orlovská
Pampelišková Parcelní Požární Sionkova
Slávky Budínové Suchá Sýkorova Travná
U vlečky Uhrova V Remízkách Vrbická
Vyhlídalova Záblatská Zachalupní Žebrákova

Protože lokalita Heřmanic a okolí je výškově poměrně členitá, nezahrnuje níže uvedená mapa lokální výpadky pokrytí. Ty mohou být způsobeny více faktory. Pokud je dům vzhledem k uvedené členitosti nízko, případně v zákrytu za vyšší budovou a „nevidí na stožár“, může to připojení znemožnit. Další překážkou bývají husté stromy, které mohou znemožnit nebo velmi omezit kvalitní příjem. Kvalitní signál v optimálních podmínkách však dodáváme až do vzdálenosti 2 km od vysílače.

 

 

Vysílací zařízení ISSANET

Internetový signál je dodáván z vlastního telekomunikačního stožáru osazeného výkonnými vysílacími prvky umístěnými ve výšce 35 metrů nad úrovní země. Vysílací sestava se nachází v centrální části obce Heřmanice, poblíž restaurace Beseda. V případě, že je dodržena zásada přímé viditelnosti na vysílací antény, které jsou směrovány v úhlu 360° je možné signál dodávat až do vzdálenosti 2 km od vysílače. Pro vzdálenější lokality je možné viditelnost ověřit nejlépe v nočních hodinách, kdy je dobře viditelný zábleskový maják umístěný na vrcholu stožáru.

Přesná zeměpisná poloha vysílače:
49.8582536N, 18.3280289E (Google Maps)

DALŠÍ SLUŽBY

Bonus program

Chcete získat bonus ve výši 300 Kč? Doporučte ISSANET Home svým známým!

Více o bonus programu

Údržba počítačů

Je vaše PC zpomalené? Chová se podezřele? Rádi vám pomůžeme.

Více o údržbě PC

ESET Antivirus

Jistota bezpečnosti preventivní péčí...

Více o ESET Antiviru