Stejně jako každé běžné zařízení i počítač potřebuje občasnou údržbu, aby mohl spolehlivě a dlouhodobě sloužit. V případě, že nemáte dostatek času nebo zkušeností s touto činností, můžete se na nás obrátit, rádi vám pomůžeme.

Provádíme opravy, údržbu a čištění všech typů počítačů a notebooků.

Čištění a údržba počítačů
Největším nepřítelem počítačů je prach a drobné nečistoty, které se dostanou do útrob zařízení přes větrací a ventilační mřížky zdrojů, grafických karet a procesorů. Vlivem drobných prachových částic pak dochází ke snižování účinnosti chlazení což má velmi nepříznivý vliv jak na výkon počítače, tak na jeho životnost. Proto doporučujeme alespoň 1x ročně provést kontrolu pohyblivých komponentů (ventilátory a chlazení) a vyčištění počítačové skříně a vnitřních částí notebooků. Cena čištění je 290,00 Kč.

Opravy počítačů
Přestal Vám fungovat počítač nebo se chová podezřele? Nevadí. Naší zkušení specialisté provedou diagnostiku (zjištění závady) vašeho počítače a navrhnou cenově nejpřijatelnější řešení pro jeho opětovné zprovoznění. Kontaktujte nás na uvedených číslech a domluvíme postup opravy vašeho zařízení.

Sestavování počítačů
Pokud používáte váš počítač pro specifickou činnost nebo v určitých nestandartních podmínkách jsme schopni pro vás postavit na klíč takovou sestavu, která bude plně vyhovující pro toto použití. Našim hlavním cílem je poskytnout co nejvyšší kvalitu komponent za nejlepší možnou cenu. Díky našemu dlouhodobému partnerství s dodavateli počítačových dílů se nám tyto požadavky daří úspěšně plnit.

Instalace operačního systému
Dlouhodobým používáním počítače a jeho nainstalovaného operačního systému dochází k jeho postupnému zpomalování a snižování výkonnosti. Ačkoliv existuje celá řada softwarových nástrojů, které se s větší nebo menší mírou úspešnosti s tímto problémem vypořádávají, je jednou z nejúčinnějších a často i cenově přijatelnějších variant provedení kompletní reinstalace operačního systému. Za cenu 990 Kč provedeme reinstalaci vašeho PC.

Poradenství
Naše více jak 17 leté zkušenosti v oboru počítačové techniky, vývoje a realizace softwaru, realizace webových stránek a informačních systémů, on-line marketingu (SEO, SEM, PPC), poskytování bezdrátového internetového připojení a mnoho dalších souvisejících činností nám umožňují poskytovat našim zákazníkům komplexní a ucelené služby. V případě, že potřebujete poradit nebo konzultovat cokoliv z výše uvedené problematiky, rádi se s vámi setkáme a pomůžeme vám nalézt vhodné řešení. Více na stránkách www.issa.cz.

DALŠÍ SLUŽBY

Bonus program

Chcete získat bonus ve výši 300 Kč? Doporučte ISSANET Home svým známým!

Více o bonus programu

Údržba počítačů

Je vaše PC zpomalené? Chová se podezřele? Rádi vám pomůžeme.

Více o údržbě PC

ESET Antivirus

Jistota bezpečnosti preventivní péčí...

Více o ESET Antiviru