Dobojováno, devátý ročník cyklistického závodu Heřmanické kolo - ISSANET CUP 2022 pro děti všech věkových kategorií včetně jejich rodičů dojel do cíle. Všechny výsledky závodníků, kteří závod dojeli jsou zobrazeny níže.
Rozdělení do více kategorií umožnilo postavit se na stupínky vítězů a užít si chvilku slávy více dětem (celkem 42 dětí a 6 dospělých). Odměnu a památeční medaili ale dostaly všechny děti.

Díky podpoře zejména městského obvodu Slezská Ostrava se ceny líbily a občerstvení i doprovodný program byl na jedničku.
A jedničku jako ve škole si zaslouží i všichni kdo pomohli závod připravit, organizovat a nakonec i uklidit celé prostranství. Děkujeme všem, kteří se do organizace závodů zapojili!
 

Výsledková listina

Výsledky všech kategorií cyklozávodu ISSANET CUP 2022, který se uskutečnil v sobotu 27. srpna 2022,
Výsledky závodu zde

Výsledková listina

A
0 - 3 roky (32x)

Kluci

  • 1. Malátek Mikuláš 00:01:09.63
  • 2. Sojka Jonáš 00:01:14.28 | + 00:00:04.65
  • 3. Mazurák Matias 00:01:19.45 | + 00:00:09.82
  • 4. Christoph Sebastián 00:01:27.87 | + 00:00:18.24
  • 5. Riedel Alex 00:01:30.73 | + 00:00:21.10
  • 6. Jendrulek Jakub 00:01:39.75 | + 00:00:30.12
  • 7. Beneš Matyáš 00:01:44.51 | + 00:00:34.88
  • 8. Havlík Miroslav 00:01:50.99 | + 00:00:41.36
  • 9. Šustr Martin 00:02:11.95 | + 00:01:02.32
  • 10. Harazim Amos 00:02:18.08 | + 00:01:08.45
  • 11. Machala Tomáš 00:02:24.46 | + 00:01:14.83
  • 12. Karasz Marek 00:02:27.42 | + 00:01:17.79
  • 13. Krištůfek Jan 00:02:51.27 | + 00:01:41.64
  • 14. Hruška Richard 00:03:41.17 | + 00:02:31.54
  • 15. Dolejš Dominik 00:04:29.65 | + 00:03:20.02
  • 16. Parma Sebastian 00:05:06.91 | + 00:03:57.28
  • 17. Jašek Teodor 00:05:15.10 | + 00:04:05.47
  • 18. Wnetrzak Jiří 00:06:18.50 | + 00:05:08.87
  • 19. Kostka David 00:06:24.64 | + 00:05:15.01
  • 20. Koch Wiliam 00:11:56.60 | + 00:10:46.97

Holky

  • 1. Krayzlová Zara 00:01:18.81
  • 2. Petrušková Eliška 00:01:31.48 | + 00:00:12.67
  • 3. Vansova Mariana 00:01:33.14 | + 00:00:14.33
  • 4. Watzlík Timea 00:01:39.23 | + 00:00:20.42
  • 5. Krčmářová Ema 00:01:39.85 | + 00:00:21.04
  • 6. Siudová Viktorie 00:01:47.30 | + 00:00:28.49
  • 7. Heindrichová Elena 00:01:51.68 | + 00:00:32.87
  • 8. Josieková Veronika 00:02:00.10 | + 00:00:41.29
  • 9. Votočková Eliška 00:02:00.58 | + 00:00:41.77
  • 10. Sikorová Zora 00:03:24.15 | + 00:02:05.34
  • 11. Siudová Ester 00:04:16.76 | + 00:02:57.95
  • 12. Forgáčová Andrea 00:19:39.82 | + 00:18:21.01

 

B
4 - 5 let (34x)

Kluci

  • 1. Turke Dan 00:03:52.90
  • 2. Kožusznik Vít 00:04:01.70 | + 00:00:08.80
  • 3. Řeha Antonín 00:04:22.40 | + 00:00:29.50
  • 4. Malátek Eliáš 00:04:23.20 | + 00:00:30.30
  • 5. Hašler Albert Jan 00:04:23.69 | + 00:00:30.79
  • 6. Josiek Jakub 00:04:33.01 | + 00:00:40.11
  • 7. Beneš Vojta 00:04:37.60 | + 00:00:44.70
  • 8. Sotoniak Štěpán 00:04:41.83 | + 00:00:48.93
  • 9. Zicháček Mikuláš 00:04:44.37 | + 00:00:51.47
  • 10. Vansa Jason 00:04:46.67 | + 00:00:53.77
  • 11. Fajkoš Jan 00:04:58.09 | + 00:01:05.19
  • 12. Mik Maxmilián 00:05:19.47 | + 00:01:26.57
  • 13. Watzlík Theodor 00:05:22.58 | + 00:01:29.68
  • 14. Krištůfek Michael 00:05:27.15 | + 00:01:34.25
  • 15. Harazim Eliáš 00:05:30.98 | + 00:01:38.08
  • 16. Červenka Filip 00:05:32.37 | + 00:01:39.47
  • 17. Prachař Albert 00:05:52.59 | + 00:01:59.69
  • 18. Havlík Adámek 00:06:06.14 | + 00:02:13.24
  • 19. Kutra Denis 00:06:07.43 | + 00:02:14.53
  • 20. Wija Šimon 00:06:32.67 | + 00:02:39.77
  • 21. Lasák Vojtěch 00:06:32.96 | + 00:02:40.06
  • 22. Kopka Jakub 00:08:06.73 | + 00:04:13.83
  • 23. Tesařík Jan 00:09:37.74 | + 00:05:44.84

Holky

  • 1. Pekárková Tina 00:06:02.71
  • 2. Hnilová Zuzana 00:06:10.62 | + 00:00:07.91
  • 3. Forgáčová Viktorie 00:06:11.32 | + 00:00:08.61
  • 4. Špetíková Gabriela 00:06:48.66 | + 00:00:45.95
  • 5. Mrázková Evelína 00:08:12.32 | + 00:02:09.61
  • 6. Richtová Anna 00:08:13.95 | + 00:02:11.24
  • 7. Knapová Adéla 00:08:22.66 | + 00:02:19.95
  • 8. Voborská Alžběta 00:09:03.23 | + 00:03:00.52
  • 9. Slavická Barbora 00:09:39.20 | + 00:03:36.49
  • 10. Hrušková Viktorie 00:10:55.62 | + 00:04:52.91
  • 11. Kobierská Terezie 00:11:40.64 | + 00:05:37.93

 

C
6 - 7 let (30x)

Kluci

  • 1. Sojka Šimon 00:09:29.01
  • 2. Zeman Karel 00:10:28.21 | + 00:00:59.20
  • 3. Karasz Martin 00:10:40.03 | + 00:01:11.02
  • 4. Návrat Michal 00:10:53.55 | + 00:01:24.54
  • 5. Špetík Filip 00:11:33.23 | + 00:02:04.22
  • 6. Holub Teodor 00:11:38.07 | + 00:02:09.06
  • 7. Hružík Jakub 00:12:12.55 | + 00:02:43.54
  • 8. Maty Jan 00:12:48.37 | + 00:03:19.36
  • 9. Wija Matyáš 00:13:32.51 | + 00:04:03.50
  • 10. Ščigel Mikuláš 00:13:32.70 | + 00:04:03.69
  • 11. Knap Václav 00:13:45.96 | + 00:04:16.95
  • 12. Vintr Michael 00:13:55.79 | + 00:04:26.78
  • 13. Prachař Vojtěch 00:13:58.03 | + 00:04:29.02
  • 14. Tesařík Filip 00:15:43.40 | + 00:06:14.39
  • 15. Pácl David 00:16:17.23 | + 00:06:48.22
  • 16. Richta Josef 00:19:51.09 | + 00:10:22.08

Holky

  • 1. Muchová Sarah 00:09:03.82
  • 2. Řehová Apolena 00:10:11.27 | + 00:01:07.45
  • 3. Lasáková Kristýna 00:10:30.89 | + 00:01:27.07
  • 4. Votočková Kristýna 00:10:37.13 | + 00:01:33.31
  • 5. Machalová Eliška 00:10:58.17 | + 00:01:54.35
  • 6. Miková Karolína 00:11:10.13 | + 00:02:06.31
  • 7. Hnilová Natálie 00:11:40.43 | + 00:02:36.61
  • 8. Mokroszová Izabela 00:11:54.89 | + 00:02:51.07
  • 9. Voborská Magdalena 00:12:06.81 | + 00:03:02.99
  • 10. Havlíková Nelinka 00:12:07.63 | + 00:03:03.81
  • 11. Vansova Berenika 00:12:25.20 | + 00:03:21.38
  • 12. Dvorská Zuzana 00:12:49.72 | + 00:03:45.90
  • 13. Valášková Mariana 00:13:06.15 | + 00:04:02.33
  • 14. Přikrylová Blanka 00:15:00.34 | + 00:05:56.52

 

D
8 - 9 let (41x)

Kluci

  • 1. Mucha Max 00:07:05.86
  • 2. Poledník Petr 00:08:31.82 | + 00:01:25.96
  • 3. Poledník Jan 00:08:35.77 | + 00:01:29.91
  • 4. Vajda Samuel 00:08:39.64 | + 00:01:33.78
  • 5. Fajkoš Jakub 00:08:42.91 | + 00:01:37.05
  • 6. Pánek Patrik 00:08:44.18 | + 00:01:38.32
  • 7. Hružík Vojtěch 00:08:46.65 | + 00:01:40.79
  • 8. Jaššo Štěpán 00:08:57.25 | + 00:01:51.39
  • 9. Voráč Antonín 00:09:15.57 | + 00:02:09.71
  • 10. Pastrňák Adam 00:09:33.60 | + 00:02:27.74
  • 11. Coufalik Adam 00:09:36.42 | + 00:02:30.56
  • 12. Beliančín Kryštof 00:09:39.07 | + 00:02:33.21
  • 13. Paseka František 00:09:44.27 | + 00:02:38.41
  • 14. Vysloužil Tomáš 00:10:04.96 | + 00:02:59.10
  • 15. Sikora Adam 00:10:06.32 | + 00:03:00.46
  • 16. Kožusznik Adam 00:10:10.93 | + 00:03:05.07
  • 17. Fries Michal 00:10:15.57 | + 00:03:09.71
  • 18. Antes David 00:10:43.84 | + 00:03:37.98
  • 19. Pácl Ondřej 00:10:43.92 | + 00:03:38.06
  • 20. Turke Jan 00:11:13.29 | + 00:04:07.43
  • 21. Fic Sebastian 00:11:34.58 | + 00:04:28.72
  • 22. Klega Dominik 00:12:21.62 | + 00:05:15.76
  • 23. Černý Jakub 00:12:37.52 | + 00:05:31.66
  • 24. Christoph Maxmilián 00:17:36.18 | + 00:10:30.32

Holky

  • 1. Oborilová Magdaléna 00:08:55.70
  • 2. Kuncová Adéla 00:08:59.70 | + 00:00:04.00
  • 3. Návratová Linda 00:09:17.28 | + 00:00:21.58
  • 4. Tvardková Amálie 00:09:46.56 | + 00:00:50.86
  • 5. Reková Tereza 00:09:47.61 | + 00:00:51.91
  • 6. Fanfrlová Hana 00:10:12.34 | + 00:01:16.64
  • 7. Kobierská Viktorie 00:10:28.01 | + 00:01:32.31
  • 8. Stružíková Emma 00:10:34.49 | + 00:01:38.79
  • 9. Slavická Markéta 00:10:42.47 | + 00:01:46.77
  • 10. Kanakova Marie 00:10:46.33 | + 00:01:50.63
  • 11. Hašlerová Julie 00:10:57.64 | + 00:02:01.94
  • 12. Skřivánkova Nikola 00:11:46.51 | + 00:02:50.81
  • 13. Havlíková Natálka 00:12:23.37 | + 00:03:27.67
  • 14. Vintrová Aneta 00:12:40.34 | + 00:03:44.64
  • 15. Ramíková Adriana 00:14:42.74 | + 00:05:47.04
  • 16. Maková Anna Marie 00:19:40.56 | + 00:10:44.86
  • 17. Vansova Anezka 01:11:25.64 | + 01:02:29.94

 

E
10 - 11 let (16x)

Kluci

  • 1. Fetter David 00:10:48.91
  • 2. Prchala Tobiáš 00:11:22.87 | + 00:00:33.96
  • 3. Mokrosz Tomasz 00:11:47.35 | + 00:00:58.44
  • 4. Dvorský Jiří 00:12:29.88 | + 00:01:40.97
  • 5. Hynčica Jakub 00:12:46.02 | + 00:01:57.11
  • 6. Slavický Ondřej 00:12:54.86 | + 00:02:05.95
  • 7. Procházka Martin 00:13:14.67 | + 00:02:25.76
  • 8. Hudec Adrian 00:13:19.51 | + 00:02:30.60
  • 9. Chodacki Tomáš 00:14:16.60 | + 00:03:27.69
  • 10. Dziadura Jakub 00:40:38.93 | + 00:29:50.02

Holky

  • 1. Kobierská Klaudie 00:12:09.47
  • 2. Nogová Eliška 00:12:31.82 | + 00:00:22.35
  • 3. Borkovská Thea 00:12:57.72 | + 00:00:48.25
  • 4. Stonawská Eva 00:12:58.07 | + 00:00:48.60
  • 5. Horsáková Sára 00:15:07.23 | + 00:02:57.76
  • 6. Rašková Veronika 00:15:12.62 | + 00:03:03.15

 

F
12 - 13 let (22x)

Kluci

  • 1. Pánek Viktor 00:09:10.44
  • 2. Špok Stanislav 00:09:39.04 | + 00:00:28.60
  • 3. Trmal Samuel 00:10:25.99 | + 00:01:15.55
  • 4. Ščigel Richard 00:10:47.77 | + 00:01:37.33
  • 5. Drobík Šimon 00:10:53.74 | + 00:01:43.30
  • 6. Kunc Matěj 00:11:02.58 | + 00:01:52.14
  • 7. Pastrňák Jan 00:11:07.49 | + 00:01:57.05
  • 8. Tvardek Matěj 00:11:13.25 | + 00:02:02.81
  • 9. Rek Matyáš 00:11:13.62 | + 00:02:03.18
  • 10. Otáhalík Jakub 00:11:37.45 | + 00:02:27.01
  • 11. Mihalka Alexandr 00:11:41.12 | + 00:02:30.68
  • 12. Bubník Filip 00:11:42.30 | + 00:02:31.86
  • 13. Oboril Mikuláš 00:11:56.72 | + 00:02:46.28
  • 14. Lasevič Jakub 00:12:11.96 | + 00:03:01.52
  • 15. Kus Václav 00:12:14.19 | + 00:03:03.75
  • 16. Hálek Jan 00:13:56.47 | + 00:04:46.03

Holky

  • 1. Michalíková Amalie 00:12:05.13
  • 2. Borkovská Ema 00:12:16.13 | + 00:00:11.00
  • 3. Fanfrlová Markéta 00:13:01.64 | + 00:00:56.51
  • 4. Horáčková Karolína 00:13:08.87 | + 00:01:03.74
  • 5. Ramíková Eva 00:13:54.46 | + 00:01:49.33
  • 6. Christophová Michaela 00:21:08.50 | + 00:09:03.37

 

G
14 - 16 let (11x)

Kluci

  • 1. Noga Karel 00:09:14.05
  • 2. Ondruš Jakub 00:09:57.16 | + 00:00:43.11
  • 3. Ryška Jiří 00:11:01.21 | + 00:01:47.16
  • 4. Kozubek Přemysl 00:11:16.05 | + 00:02:02.00
  • 5. Tomáš Jiří 00:11:46.51 | + 00:02:32.46

Holky

  • 1. Kutrova Sabina 00:12:05.16
  • 2. Kusova Zuzana 00:12:09.64 | + 00:00:04.48
  • 3. Vilčová Magdaléna 00:12:16.96 | + 00:00:11.80
  • 4. Konečná Renáta 00:12:46.21 | + 00:00:41.05
  • 5. Coufalikova Tereza 00:13:08.42 | + 00:01:03.26
  • 6. Janečková Adéla 00:14:41.44 | + 00:02:36.28

 

H
16+ let (34x)

Muži

  • 1. Szymik David 00:16:08.21
  • 2. Mucha Samuel 00:16:57.24 | + 00:00:49.03
  • 3. Mucha Ivo 00:16:59.54 | + 00:00:51.33
  • 4. Zeman Marek 00:17:11.56 | + 00:01:03.35
  • 5. Josiek Jaromír 00:17:21.80 | + 00:01:13.59
  • 6. Karasz Martin 00:17:49.33 | + 00:01:41.12
  • 7. Lasák Ondřej 00:19:18.11 | + 00:03:09.90
  • 8. Jaššo Petr 00:19:19.91 | + 00:03:11.70
  • 9. Návrat Lumír 00:19:22.75 | + 00:03:14.54
  • 10. Prchala Zbyněk 00:19:32.23 | + 00:03:24.02
  • 11. Poledník Jan 00:19:32.27 | + 00:03:24.06
  • 12. Dospělý Martin 00:19:59.01 | + 00:03:50.80
  • 13. Ramík Daniel 00:20:00.05 | + 00:03:51.84
  • 14. Machanec David 00:20:08.76 | + 00:04:00.55
  • 15. Gajda Tomáš 00:20:46.05 | + 00:04:37.84
  • 16. Mik Josef 00:20:46.92 | + 00:04:38.71
  • 17. Vysloužil Petr 00:20:47.07 | + 00:04:38.86
  • 18. Sikora Tomas 00:20:51.08 | + 00:04:42.87
  • 19. Kožušnik Jan 00:21:05.55 | + 00:04:57.34
  • 20. Stružík René 00:21:25.31 | + 00:05:17.10
  • 21. Ščigel Jiří 00:21:39.23 | + 00:05:31.02
  • 22. Kutra Jiří 00:21:43.17 | + 00:05:34.96
  • 23. Janik Michal 00:23:44.90 | + 00:07:36.69
  • 24. Číž Miroslav 00:24:41.36 | + 00:08:33.15
  • 25. Moravčík Pavel 00:24:43.10 | + 00:08:34.89

Ženy

  • 1. Horáčková Vladimíra 00:19:09.32
  • 2. Prchalová Gabriela 00:19:41.42 | + 00:00:32.10
  • 3. Ramíková Nikola 00:21:21.33 | + 00:02:12.01
  • 4. Grondolská Denisa 00:22:42.61 | + 00:03:33.29
  • 5. Lasevičová Gabriela 00:22:57.23 | + 00:03:47.91
  • 6. Jurečková Bohumila 00:23:07.84 | + 00:03:58.52
  • 7. Návratová Milada 00:24:01.16 | + 00:04:51.84
  • 8. Škutová Eliška 00:30:14.73 | + 00:11:05.41
  • 9. Janikova Marie 00:31:22.64 | + 00:12:13.32

 

Předchozí ročníky

Fotogalerie

Videogalerie

 

Za podpory

Slezská Ostrava
ISSANET
HC Vítkovice Ridera
Heřmanický pivovar
Ostravské komunikace
SmVak
BESIP
ČPZP
Kofola
STAVITELSTVÍ KHÝR s.r.o.
DEMONTSTAV s.r.o.
Antonín Krumnikl - Realitní makléř v Ostravě
ILW Stavby s.r.o.
MPA ProjektStav s.r.o.
Katedra studií lidského pohybu
Kilpi

DALŠÍ SLUŽBY

Bonus program

Chcete získat bonus ve výši 300 Kč? Doporučte ISSANET Home svým známým!

Více o bonus programu

Údržba počítačů

Je vaše PC zpomalené? Chová se podezřele? Rádi vám pomůžeme.

Více o údržbě PC

ESET Antivirus

Jistota bezpečnosti preventivní péčí...

Více o ESET Antiviru