604 270 644
Bezdrátové připojení k internetu

ISSANET CUP 2016

Výsledková listina

  • A
    0 - 5 let (33x)
  • Kluci
  • Holky
  • 1. Rek Matyáš 00:04:05.97
  • 1. Skupienová Štěpánka 00:04:36.47
  • 2. Prchala Tobiáš 00:04:37.23
  • 2. Sysalová Karolína 00:05:00.71
  • 3. Hynčica Jakub  00:05:01.97
  • 3. Nogová Eliška 00:05:05.23
  • 4. Pšenička Richard 00:05:02.57
  • 4. Christophová Michaela 00:06:11.48
  • 5. Turecký Oliver 00:05:40.48
  • 5. Stašová  Natálie  00:06:17.73
  • 6. Dziadura Kubík 00:06:11.62
  • 6. Stonawská Eva 00:06:20.22
  • 7. Mokrosz Tomasz 00:06:17.57
  • 7. Jungmannová Nela 00:06:40.23
  • 8. Homola Teodor 00:06:20.98
  • 8. Pitrová Barbora 00:07:10.74
  • 9. Procházka Martin 00:06:36.57
  • 9. Pitrová Eliška 00:07:50.98
  • 10. Černín Adam 00:06:50.72
  • 10. Hartmannová Nela 00:08:32.74
  • 11. Fraš Vašek 00:06:58.47
  • 11. Drábková Eliška 00:09:18.47
  • 12. Sabolová Julie 00:08:26.98
  • 12. Kielarová Ema 00:09:54.47
  • 13. Staš Nicolas  00:10:58.82
  • 13. Grygar Viktor 00:11:09.23
  • 14. Slavický Ondřej  00:14:18.98
  • 14. Žmolíková Ema 00:12:41.98
  • 15. Černín Jakub 00:15:17.47
  • 15. Slavická Markéta 00:16:19.58
  • 16. Pastrňák Adam 00:24:10.58
  • 16. Skřivánková Nikol 00:18:00.23
  • 17. Kuncová Adéla  00:20:25.74
  • B
    6 - 10 let (46x)
  • Kluci
  • Holky
  • 1. Mucha Samuel 00:07:28.49
  • 1. Jurečková Helena 00:07:40.84
  • 2. Noga Karel 00:07:32.49
  • 2. Novotná Agáta 00:08:19.00
  • 3. Marmurovič Jakub 00:07:38.84
  • 3. Pšeničková Karolína 00:08:45.74
  • 4. Číž Dominik 00:07:42.50
  • 4. Kutrova Sabina 00:09:05.25
  • 5. Michal Tomáš 00:07:43.49
  • 5. Jurečková Aneta 00:09:07.24
  • 6. Jureček Štěpán 00:07:52.59
  • 6. Sysalová Kateřina 00:09:24.75
  • 7. Suder Filip 00:08:29.50
  • 7. Janečková Adéla 00:09:32.84
  • 8. Mihalka Alexandr 00:08:50.24
  • 8. Hrubá Anna  00:09:49.34
  • 9. Stonawski Michael  00:08:58.80
  • 9. Dajdova Jana 00:09:59.00
  • 10. Ščigel Richard 00:09:01.00
  • 10. Jungmannová Natálie 00:10:21.00
  • 11. Slovák Samuel 00:09:01.49
  • 11. Horáčková Karolína 00:10:23.17
  • 12. Kunc Matěj 00:09:04.33
  • 12. Korytárová Anna 00:10:32.24
  • 13. Lasevič Jakub  00:09:31.24
  • 13. Adamcová Adéla 00:10:59.25
  • 14. Hartmann Matyáš 00:09:42.99
  • 14. Žmolíková Johanka 00:11:07.34
  • 15. Němec Pavel 00:10:03.00
  • 15. Dobošová Kristýna 00:11:34.20
  • 16. Mokrosz Mateusz 00:10:08.99
  • 16. Hrubá Adéla  00:11:35.58
  • 17. Pastrňák Jan 00:10:25.99
  • 17. Hynčicová Ella 00:11:52.00
  • 18. Hálek Honzík  00:10:29.99
  • 18. Sabolová Justýna 00:12:27.25
  • 19. Novotný Jan 00:10:38.25
  • 19. Frašová Ema 00:12:33.81
  • 20. Kantor Tomáš 00:10:44.74
  • 20. Zadrapová Aneta 00:13:37.34
  • 21. Zahuta Sebastian 00:11:42.25
  • 21. Branná Elizabeta 00:15:33.75
  • 22. Havrlant Tadeáš 00:11:56.81
  • 22. Otevřelová Beata 00:15:47.25
  • 23. Tonowski Damien 00:16:23.30
  • 23. Urbančíková Jindřiška 00:17:41.76
  • C
    11 - 15 let (15x)
  • Kluci
  • Holky
  • 1. Kos Petr  00:09:28.51
  • 1. Chvostková Veronika 00:11:52.26
  • 2. Chvostek Lukáš 00:10:10.10
  • 2. Wiwegerová Nikol 00:12:22.76
  • 3. Michal Ondřej 00:10:22.76
  • 3. Dobošová Veronika 00:12:44.76
  • 4. Fanfrla Filip 00:10:30.30
  • 4. Vircová Vendula 00:13:16.85
  • 5. Láryš Tomáš 00:11:48.26
  • 5. Pěchová Barča 00:13:30.60
  • 6. Kolesár Viktor 00:12:40.51
  • 6. Petříková Antonie 00:13:32.76
  • 7. Gajda Tomáš 00:17:29.76
  • 7. Kantorová Lucie 00:14:54.10
  • 8. Burdová Michaela 00:15:31.11

Výhody našeho připojení

  • jsme regionální dodavatel a záleží nám na každém jednotlivci,
  • možnost bezplatného odzkoušení služby po dobu 7 dní,
  • internetové připojení poskytujeme od roku 2010,
  • kvalitní zákaznická podpora...

Další služby ISSANET

issanet meteo - mějte vždy aktuální informace o počasí
bonusprogram - přejete si vytěžit ze svého připojení k internetu co nejvíce? údržba počítačů - je váš počítač zpomalený? chová se podezřele? eset - odvirování počítačů a preventivní péče